Türkiye’nin Pazarlama Alanında En İyi Ödül Programları Arasında Yer Alan The Hammers Awards’tan Eureko Sigorta’ya 2 Ödül!

Türkiye’nin Pazarlama Alanında En İyi Ödül Programları Arasında Yer Alan The Hammers Awards’tan Eureko Sigorta’ya 2 Ödül!

Türkiye’deki pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen ödül programı The Hammers Awards 2022, 18 Ekim’de İstanbul’da Marketing Meetup etkinliği kapsamında gerçekleştirilen ödül töreniyle sahiplerini buldu. The Hammers Awards 2022 ödül programında ödüle hak kazanan markalar ve projeleri, Türkiye’nin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile belirlendi.

Eureko Sigorta’nın dijital ekosistem programı olan EureKOBİ; “Optimum Bütçe ile Harikalar Yaratanlar” kategorisinde Gümüş, “ Sigortacılık Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı” kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu.

Eureko Sigorta KOBİ Pazarlama Direktörü Serkan Öztürk, “2021 yılında başladığımız projemiz EureKOBİ ile Eureko Sigorta çatısı altında KOBİ müşterilerimize sigortacılığın ötesinde benzersiz biz deneyim yaşatarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştik. Bugün geldiğimiz noktada bu amacımıza ulaşmanın yanı sıra, müşterilerimizin ihtiyaç ve önceliklerini gözeterek ve uçtan uca tüm süreçlerini dijital olarak tasarladığımız pek çok avantaj sunuyoruz. Bu avantajları müşterilerimizle buluşturmamızda değerli iş ortaklarımızın da çok büyük katkısı bulunuyor.

EureKOBİ ile müşterilerimize; indirimli akaryakıt hizmeti, ücretsiz araç yıkama hizmeti, lastik alışverişlerinde özel indirimler ve ücretsiz ek hizmetler gibi gündelik hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler sunarken, ücretsiz elektrik panosu check-up hizmeti, indirimli alarm ve güvenlik hizmeti, bireysel ve kurumsal antivirüs programları ve e-dönüşüm çözümleri gibi iş yerlerine yönelik maliyet ve risk azaltıcı hizmetler sunuyoruz.

Eureko Sigorta KOBİ müşterilerimiz bu avantajlara mobil uygulamamız üzerinden kolayca ulaşabilir, diledikleri hizmetlerden anında yararlanabilirler. Müşteri deneyimi ve memnuniyetini gözeterek oluşturduğumuz çalışma modelimizde, en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an en iyi sigortacılık ürünlerinin yanı sıra birbirinden değerli avantajlar sunmaya devam edeceğiz.”

Bir Cevap Yazın